عنوان: فراخوان جایزه عکس پرتره‌ گتی ایم...

ارسال کننده: admin      تاريخ: 2013-08-02      بازديد: 2313
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان و بازدید کننده های گرامی
از این پس در بخش اخبار به مسابقات عکاسی و فراخوان آنها میپردازیم
امیدوارم شرکت کرده و جایزه بگیرید
مانا باشید.
راهنمای شرکت در جایزه عکس پرتره‌ گتی ایمجزآژانس گتی ایمجز اقدام به انتشار فراخوان نخستین جایزه‌ی عکاسی پرتره کرده است. این جایزه به صورت گرنت اهدا خواهد شد و شرایط شرکت در آن به شرح زیر است: 

 شرکت در این رقابت عکاسی برای تمامی عکاسان جهان فارغ از ملیت و سن آزاد است ولی شرکت‌کنندگان باید کمتر از ۵ سال در زمینه‌ی عکاسی پرتره دارای سابقه باشند. 
شرکت در این مسابقه رایگان است و هیچ هزینه‌ای در برندارد. 
 هر عکاس باید شخصا آثار خود را برای شرکت در مسابقه ارسال کند. 
 هدف از اهدای این گرنت شناسایی و کشف استعدادی نوظهور در عرصه‌ی عکاسی پرتره است. داشتن مهارت‌ خاص و توجه درست به جزئیات دو عامل مهم در انتخاب مجموعه عکس برتر خواهد بود. 
 هر شرکت‌کننده باید حداقل ۱۰ و حداکثر ۲۰ فریم عکس با موضوع پرتره برای حضور در این رقابت ارائه دهد. آثار ارسالی می‌توانند به صورت تک عکس یا مجموعه باشند. 
 هر عکس فقط با ضلع بزرگ ۳۰۰۰ پیکسل و ۳۰۰ dpi و به صورت فورمت Jpeg و با کیفیت بیشتر از ۸ ذخیره و ارسال شود. 
 همراه با آثار یک فایل بیوگرافی عکاس با حداکثر ۵۰۰ کلمه به همراه یک فایل با حداکثر ۱۰۰۰ کلمه برای شرح فعالیت‌های فرد شرکت‌کننده در زمینه‌ی عکاسی پرتره و اهداف آتی او در این گرایش از عکاسی ضروری است. هر دوی این فایل‌های متنی فقط باید به زیان انگلیسی نوشته شوند. 
 ارسال عکس‌ها و فایل‌های بیوگرافی و شرح فعالیت برای حضور در این رقابت عکاسی تنها از راه وبسایت صورت می‌گیرد و ارسال با پست یا ایمیل پذیرفته نخواهد شد. 
 آخرین مهلت ارسال اثر برای این جایزه‌ی عکاسی ۱۴ مردادماه ۹۲ است و نام عکاس برنده نیز اواسط مهرماه امسال اعلام خواهد شد. 
. پس از ارسال آثار در صورت نیاز به کسب هرگونه اطلاعات بیشتر یا تکمیل آن با عکاس شرکت‌کننده تماس گرفته خواهد شد. 
 تصمیم‌گیری درباره‌ی کلیه‌ی موارد پیش‌بینی نشده در فراخوان با برگزارکننده خواهد بود. 
 آژانس گتی ایمجز متعهد می‌شود که از آثار ارسالی تنها برای همین گرنت استفاده خواهد کرد و این عکس‌ها و آثار در موارد دیگر چه به صورت چاپی و چه به صورت آنلاین مورد استفاده قرار نخواهند گرفتاین رقابت تنها یک برنده خواهد داشت و مبلغ ۱۰ هزار دلار به صورت گرنت برای تامین هزینه‌های تکمیل یا آغاز یک پروژه‌ی بزرگ عکاسی پرتره به عکاس برگزیده اهدا خواهد شد. 
 علاوه بر جایزه‌ی نقدی مجموعه آثار عکاس برگزیده در گالری تازه تاسیس Polka در پاریس به نمایش درخواهد آمد و امکان نقد و بررسی آن توسط داوران و استادان باتجربه‌ی عکاسی توسط آژانس گتی ایمجز فراهم می‌شود. همچنین انجام کلیه‌ی موارد مرتبط با تبلیغات، بازاریابی و پوشش رسانه‌ای درباره‌ی مجموعه‌ی منتخب توسط برگزارکننده تضمین می‌شودداوری آثار ارسالی برای این جایزه توسط هیاتی ۵ نفره از عکاسان و ادیتورهای بین‌المللی صورت خواهد گرفت. 
 در صورت انتخاب نشدن، امکان شرکت دادن دوباره‌ی هر یک از آثار ارسالی برای مسابقه‌ی امسال در مسابقه‌ی سال آینده وجود دارد. 
متن کامل فراخوان و شرایط شرکت در این جایزه را می‌توانید از اینجا دریافت کنید.

نمايش تصاوير